Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

İstanbul Stella Hair

Saç Ekim ve Estetik Merkezi

Stella Hair Clinic, geçmişten günümüze binlerce başarılı operasyonlara imza atmış bir saç ekim ve estetik merkezidir.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet veren Stella Hair Clinic, uluslararası referansları ile kendini kanıtlamış deneyimli uzmanlarla çalışan bir saç ekim ve estetik merkezidir. Operasyonlarımızı tam donanımlı hastanemizde steril ortamda deneyimli Plastik Cerrahı Uzmanları ve profesyonel saç ekim uzmanları tarafından gerçekleştiriyoruz. Stella Hair Clinic sunduğu kaliteli ve konforlu hizmeti ile sizi hayallerinize kavuşturacaktır. Soru ve görüşleriniz için telefon numaralarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan dilediğimiz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

istanbulstellahair

Saç, Sakal ve Kaş Ekiminde Yılların Tecrübesi

İstanbul Stella Hair olarak geçmişten günümüze gerek yurt içi gerekse de yurt dışından gelen hastalarımızı mutlu etmenin gururunu yaşıyoruz.

Güncel Teknikler, Uzman Kadro

Alanında uzman doktorumuz ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte güncel teknikleri kullanarak en iyi sonuçları almak için en iyi şekilde çalışıyoruz.

A Plus Hastane

Ekimlerimizi A Plus hastanede yaparak hastalarımızın ekim öncesi, sırası ve sonrasında rahat bir operasyon gerçirmesini sağlıyoruz.

Operasyon Sonrası Takip

Operasyon sonrası hastalarımızın genel durumu takip ederek sonuçların çok daha iyi olması için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

saç ekimi
saç ekimi

Lokal Anestezi İle Ağrısız Saç Ekimi

Ağrısız saç ekimi ile birlikte kellik sorunundan kurtulmanız mümkün. Bizimle iletişime geçerek saç ekimine dair tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

telefon ieltisimi
whatsapp iletişimi